Шкільне життя...

Хто з нас не пам'ятає роки свого навчання в загальноосвітньому закладі?

Шкільне життя - це те, що буде пам'ятатися дуже довго після закічення школи. Адже школа - це унікальне місце - ми там проводим свої юнацькі роки, коли турбот і проблем практично немає, світ навколо здається таким цікавим, а бажання дізнаватися щось нове не покидає.

Шкільне життя - це все, що оточує нас протягом багатьох років. Це уроки, гуртки, факультативи, олімпіади, конкурси, змаганння. Це безліч справ, які непомітні для великого світу, але такі важливі для маленької людини - учня.

Події шкільного життя формують особистість, виховують характер, тренують характер і волю, створюють простір для самореалізації, дають знання.

НАША ШКОЛА - ЦЕ КРОК В УСПІШНЕ ЖИТТЯ!

Ми хочемо: щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку; щоб наші випускники залишали межі закладу професійно навченими; добре орієнтувалися у світі нових інформаційних технологій; були свідомими громадянами, готовими відповідати за свої вчинки; прагнули до самоосвіти і вдосконалення.

Ми погоджуємося, що: школа майбутнього - це школа дії, співробітництва та співпартнертства. У її центрі - особистість. Школа майбутнього - це висока якість освіти і духовність - єдиний фундамент нового українського суспільства.

/Files/images/picture/школа.jpg